Chtěla bych vás také pozvat do mého malého obchůdku www.irmi.cz

pátek 27. září 2013

Jen tak pro radost


Zúčastnila jsem se výměnné akce mezi švadlenkami v klubu u Bellet. Úkol byl, ušít pohlednici a poslat ji některé z dalších účastnic. Po vyhlášení akce jsem měla ihned jasno. Horší to bylo s výběrem námětu na tu prťavou potvoru :-) Tohle jsou výsledky mého snažení. Docela jsem se natrápila, ale představa, že zklamu jednu ze svých virtuálních kamarádek, mě dovedla až do cíle. Jinak tedy, nevím, nevím :-)


Tenhle byl pro Jíťu


A tenhle pro Mirku

Bez dovolení holek jsem si půjčila fotky, které sami nafotily. Protože já jsem nefotila vůbec. Snad se na mě nebudou zlobit :-)

---------------------------------------------------------------

A takovou krásu jsem od nich obdržela.


Jíťa měla nádherné balení. Musela jsem vše nafotit. Pak mi bylo ovšem líto to otvírat. Ale jinak bych se zase nemohla pochlubit krásně ušitými dárečky.


A tohle ušila Mirka. Krásný nápad na vánoční stůl nebo stěnu. Moc hezká práce.

Ještě jednou, i prostřednictvím těchto stránek, děkuji oběma kamarádkám za krásné dárky a nádherně prozářený nejeden den :-)

3 komentáře:

 1. Senzační pohlednice, obě:-)
  Ajka

  OdpovědětSmazat
 2. ahoj Irmi, takové kamarádce jako jsi ty, se to šije jedna radost. Taky jsem měla obrovskou radost, že jsme se trefily a měly stejný nápad - obdarovat jedna druhou...

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj Jíťo, díky za ta krásná slova .-). Je pravda, že jsem ani na chviličku nezaváhala a hned jsem měla jasno, komu půjde moje "pohlednice" :-) .... A ještě jednou moc děkuji za naše on-line přátelství .-)

  OdpovědětSmazat